• Çalışma Saatleri - 08:30 - 18:00

Kurumsal

Kurumsal

PDA İç ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ.

PDA yurtiçi ve yurtdışı pazarda hizmet verdiği sektörlerin ihtiyaçlarını önceden tespit ederek, yenilikçi çözümler sunan öncü firmalardan biri olmuş; kaliteli, teknolojik, özgün ve işlevsel tasarım hedefiyle üretim gerçekleştirmektedir.

PDA İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 2011 yılında sanayi ve üretim sektörünün ihtiyaç duyduğu ambalaj çözümleri başta olmak üzere, plastik elleçleme ürünleri ( plastik kasa – palet – konteyner, vs. ) tedariki,ürün tasarımı – üretimi, prototip yapımı, endüstriyel yıkama makineleri tedariği, forklift ataşmanları – traktör liftleri tedariği, proje danışmanlığı,teknik parçalar, mühendislik hizmetleri, döküm-işleme ve AR-GE çalışmalarına yönelik faaliyetlerini göstermek üzere MANİSA’ da kurulmuştur.

Yeni teknolojileri yakından takip eden; gıda, tarım, otomotiv, lojistik, elektronik, kimya ve tekstil gibi birçok sektöre katkı sağlayacak “taşıma ve depolamaya” yönelik ürün sistemleri ve çözümleri geliştiren PDA, kalite ve müşteri memnuniyetini temel prensip olarak belirlemiştir.

Şirketimiz bu prensipler doğrultusunda geliştirdiği ambalaj çözümleri ile aynı yıl ihracata başlamış, iş hacmini gün geçtikçe arttırarak çeşitli sektörlere yönelmiş ve yabancı firmalar için Türkiye’de güvenilir bir tedarikçi konumuna gelmeyi başarmıştır.Kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede birçok Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkesi ile dış ticaret yapmış olup yurtiçinde özellikle elleçleme ürünleri – endüstriyel yıkama makineleri – forklift ataşmanları – traktör liftleri ile ilgili aranan ve tercih edilen bir tedarikçi olmuştur.

Hizmetini en yüksek kalitede tutan PDA mevcut olan bütün bilgi birikimini tüm müşterilerinin hizmetine sunmayı ilke edinmiştir. Yalnızca müşterilerine karşı değil; çalışanlarına, tedarikçilerine ve içinde bulunduğu sosyal çevreye karşı da saygısı olan PDA, ödün vermediği çalışma disiplini sayesinde, ulusal pazardaki öncü firma kimliğini uluslararası boyuta taşıma iddiasını gerçekleştirmek adına gelişimini sürdürmektedir.

Porjelerinizde Sizlerle Birlikte Çalışıyoruz

Profesyonel ve Yenilikçi Çözümler Üretiyoruz

Sektördeki Tecrübemize Güveniyoruz

Misyonumuz

En üst derecede müşteri memnuniyeti ilkesi ile her geçen gün artan müşteri isteklerini karşılayabilmek için iş ve çevre güvenliğine duyarlı olarak yeniliklere açık yönetim prensiplerimizle sürekli iş geliştirme ve AR-GE çalışmaları yaparak, farklı ve özel ürün seçenekleri ile birçok ülkenin aranan plastik tedarikçisi olmak ve ülkemizin ihracat gücünü arttırmakla birlikte yetenekli ve katılımcı çalışanlarımız, güvenilir tedarikçilerimiz ile müşterilerimizin her türlü esnek ambalaj ve plastik enjeksiyon ürünü taleplerini en yüksek servis kalitesiyle karşılamaktır.

Vizyonumuz

Ürün satış desteğinden, proses yönetimine, pazarlamadan, proje danışmanlığına, teknik değerlendirmeden, pazar araştırmasına kadar bir çok alanda müşteri memnuniyeti merkezli sistematik çalışmalarla, plastik sektörünün gelişmesinde lokomotif olmaktır. Hayatımızda kullanımda olan ambalaj ürün çeşitleri ve uygulama tekniklerinin önemli ölçüde yeniden tasarlanması, değiştirilip kolaylaştırılmasının süreçlerimize, müşterilerimize ve son kullanıcılarımıza avantaj ve farklılık olarak geçeceği bilinci ile tüm çalışanlarımızın yaratıcı fikirlerine önem veriyoruz. Bu yeni fikirlerin emek, yeni veya ek yatırımlarla ticarileşmesi, hayatımıza fark katması için yaratıcılığın ve yeniliğin hep peşindeyiz.

İş Ortaklarımız