• Çalışma Saatleri - 08:30 - 18:00

Plastik Ambalaj Üretimi ve Tedariği

Ara Ambalaj Çözümleri Tedariği

Plastik Kasa, Plastik Palet, Palet Konteyner, Seperatör – Layer Pad, Sıvı Taşıma ve Depolama Çözümleri, Müşteriye Özel Çözümler (Ürün tasarımı – Prototip yapımı – Üretim)

img_1
img_2

Geri Dönüşümlü Ambalaj Çözümleri

Otomotiv, beyaz eşya, gıda, mağazacılık ve havuz sistemlerine özel katlanabilir ve konik geri dönüşümlü plastik kasa ve konteyner tedariği, tasarımı ve üretimi. Katlanabilir Kasalar – Collapsible and Foldable Plastic Containers,Konik ve Entegre Kapaklı Kasalar – Stack and Nest Containers – Attached Lid Containers

VDA Standartlarında KLT Plastik Kasalar

Plastik Paletler, Palet Kapakları – Palet Konteynerler.

img_3
img_4

Elektronik ve Savunma Sanayine Özel Ambalaj Çözümleri

Elektronik ve savunma sanayi ihtiyacı olan Antiststik – ESD ( Elektro Static Dischargable ) ürünlerin tedariği. Antisatik – ESD plastik kasa, palet, konteyner, seperatör, blister, sünger üretim ve kostümlenmesi.

Balık ve Et Sektörüne Özel Taşıma ve Depolama Çözümleri

Avrupa standartlarında Et kasaları ve Paletleri tedariği ( E serisi kasalar ve H1 paletler ) Dünya standartlarında Balık depolama – taşıma ve işletme kasaları ve konteynerleri, 180O Konik kasalar – Livarlar .

img_5
img_6

Ürüne Özel Tasarım Plastik Paletler

120 x 80 cm EURO Paletler – 120 x 100 cm ISO Paletler – 114 x 114 cm ve 130 x 110 cm Konteyner Paletleri – 120 x 120 cm Varil Paletleri – 19lt Damacana Su Ambalaj Paletleri – Bira Fıçısı – KEG paletleri.

Katlanabilir Akıllı Palet Konteynerler

Depolama ve Dağıtım Ağlarına yönelik Katlanabilir ve Akıllı Palet Konteynerler.

img_7
img_8

Seperatör ve Layer Pad

Plastik kasa içi seperatörler, Plastik palet seperatörleri ve gıdaya uygun köşeleri yuvarlatılmış ve kenarları kaynaklanmış layer padler.

Sıvı Depolama Ve Taşıma Çözümleri

Pazarın ihtiyacı olan gıda ve gıda dışı sıvı toz ve granül ürünlerin depolanması ve taşınmasına yönelik geri dönüşümlü ambalaj çözümleri, IBC – Aseptik ve Non-Aseptic Liner – bağlantı elemanları tedariği.

sivi_2
vakum

Thermoform ve Vacuum Forming

Plastik levhadan termoform ve vakum forming teknikleri ile üretilmiş ürüne özel ya da standart ambalajlar.

Etiket Cepleri ve Yapıştırma Alanları

Kasa ve konteyner üzerine etiket koymak için kullanılan şeffaf etiket cepleri ( KANBAN CEP ) ve etiket yapıştırıp iz bırakmadan çıkmasını sağlayan özel etiketlikler ve etiket yapıştırma alanları.

img_11